veze.lviv.ua

Прокат авто без водія

Лімузин HUMMER H2 білий 10 метрів 16 місць

Лімузин у Львові

Ціна: 1400 грн. замовлення на 1 годину. Понеділок-П'ятниця; Субота, Неділя після 17:00
Ціна: 300$ цілий день. Неділя на Весілля

Ціна: Договірна Субота,Неділя-Весілля

Прокат Лімузину Mercedes Benz w220 S 600 Brabus Long

Лімузин у Львові

Про лімузин: Білий перламутр, 18-дюймові титанові диски, два панорамних люки, бежево-білий шкіряний салон, Біла стеля алькантара, електро сидіння з масажем, підігрів сидінь, вентиляція сидінь. ДВД., ТВ., акустика BOSE, пнемо підвіска. 8-ми метровий. Кількість пасажирських місць: 9 чоловік.

Понеділок-П'ятниця; Субота, Неділя після 17:00
Ціна: 1100грн. замовлення на 1 годину.

Ціна: Договірна Субота,Неділя-Весілля

Замовити лімузин можна на 1 годину з Понеділка по П'ятницю в будь-який час. У Суботу та Неділю замовити лімузин на 1 годину можна після 17:00 (тобто після весілля). На весілля 50% знижка на у дні посту.

Лімузин DODGE Great Wall

Лімузин у Львові

Понеділок-П'ятниця; Субота, Неділя 
Ціна: 900-1100грн. замовлення на 1 годину

Ціна: 45-50$ 1 година Субота, Неділя-Весілля.

Лімузин Крайслер С300

Лімузин у Львові

Понеділок-П'ятниця; Субота, Неділя після 17:00
Ціна: 1000грн. замовлення на 1 годину

Ціна: Договірна Субота, Неділя-Весілля.

1. Оренда лімузинів у Львові-Lincoln Town Car,   Dodge,  Cadillac, Hammer H2

До Вашого вибору лімузинLincoln Town Car від класичного,Lincoln Town Car Classicдо самого елегантного та просторого лімузину Lincoln Town Car Ultra Super Stretch Royal 10-ти метрового, а також хто шукає ВИШУКАНОСТІ! Та хоче нових вражень, то пропонуємо відчути нові хороші емоції у новому лімузині - джип Limuzin Great Wall DODGE 2009 року!

На Ваш Вибір є 11 кращих лімузинів, які представлені у фотографіях. Ціни на кожен лімузин у Львові також вказані,так що можна підібрати собі той шикарний лімузин, що Вам підходить для свята.

Запрошуємо Вас скористатись послугою оренда лімузину у Львові та отримати хороший настрій і відчути приємні миті у лімузині!

2. Оренда лімузинів у Львові.

Оренда лімузину у Львові: лімузини на весілля, ділову зустріч, корпоративну забаву.
Лімузин на весілля - популярний атрибут свята, що приваблює своїм комфортом, довжиною та вмістимістю. За власним вибором, можна орендувати різні лімузини на весілля у Львові - Lincoln Town Car 1997, 2000, 2004, 2006 років; лімузин Hover чорного та білого кольору (весільний кортеж із лімузинів Hover) . Довжиною 8-9-10 метрів серед яких можна обрати за Вашим бажанням той, який вам більше імпонує до власного свята.

Усі лімузини у Львові є комфортними та неповторними, адже однакових копій немає, всі лімузини відрізняються. У нас існують акційні знижки на лімузини Львова. За допомогою детальних фотографій Ви зорієнтуєтесь на особистому виборі, а це вже зекономить Вам час на перегляди та пошуки Вашого найкращого лімузину до свята. Звичайно можна орендувати лімузин на вечірки, побачення з дівчиною, зустріти дорогу людину це можна здійснити і орендувати лімузин на 1-2 години.